V100 Mandello S

DVĚ SRDCE. JEDNA DUŠE

Verze V100 Mandello S, která posouvá typické vlastnosti strojů typu Touring a Roadster na hranici možností, se vyznačuje speciálními povrchovými úpravami, rozsáhlejší sériovou výbavou a řadou technologických vychytávek, které mají zajistit bezpečnější, živější a podnětnější jízdu. Vychází z více než století inovací značky Moto Guzzi a představuje čistý požitek z jízdy na dvou kolech.

Nikdy nekončící evoluce

Semi-aktivní odpružení Öhlins Smart EC2.0 je propojeno s jízdními režimy, což znamená, že můžeš okamžitě upravit charakter motocyklu V100 Mandello S. V závislosti na stylu jízdy, rychlosti, zrychlení a dalších parametrech se odpružení automaticky reguluje tak, aby optimalizovalo výkon, ať už na dlouhých cestách nebo v náročných zatáčkách.

Vstříc budoucnosti

Verze S je navržena tak, aby poskytovala pohodlnější a sportovnější jízdu a usnadňovala život, včetně překonávání městského provozu a pohybu v nejchladnějších měsících, a proto jsou vyhřívané rukojeti součástí standardní výbavy. Součástí výbavy je také rychlořazení QuickShifter, které jezdci umožňuje řadit bez použití spojky, což přináší plynulejší a dynamičtější zážitek.

Buď ve spojení

V100 Mandello S je standardně vybaveno systémem konektivity Moto Guzzi MIA. Pomocí technologie Bluetooth se tvůj chytrý telefon propojí s elektronikou motocyklu, což ti umožní přístup ke statistikám jízdy a správu hovorů, zpráv a seznamů skladeb, aniž bys musel/a zvednout ruce z řídítek.

Zobrazit na stránkách výrobce >