V85 TT 850 Guardia d’Onore E5

POSLÁNÍ? PŘINÁŠET UNIKÁTNÍ VZRUŠENÍ

Od roku 1946 jezdí Reggimento Corazzieri, strážní jednotka, která doprovází italské prezidentské konvoje, na motocyklech dodávaných značkou z Mandella. Moto Guzzi V85 TT Guardia d’Onore je poctou 75 letům hrdé loajality, prestiže a partnerství. Tato pamětní limitovaná edice se vyznačuje speciálním lakováním, standardně dodávaným doplňkovým příslušenstvím a sběratelským kufrem. Tento model, který se vyrábí jen jednou za život, je oslavou historie a italského inženýrství a promění i tu nejkratší cestu v nezapomenutelnou událost.

LIMITOVANÁ ČÍSLOVANÁ EDICE

Existuje pouze 1946 kusů Moto Guzzi V85 TT Guardia d’Onore. Proč 1946? Protože právě v tomto roce vzniklo trvalé spojení mezi značkou Mandello Eagle a Reggimento Corazzieri neboli slavnou čestnou stráží italského prezidenta. V tomto roce byla také založena Italská republika. Na počest 75 let tohoto významného partnerství je každý model Guardia d’Onore V85 TT opatřen jedinečným sériovým číslem od 1 do 1946 vyrytým u řídítek.

ELEGANTNÍ BRNĚNÍ

Moto Guzzi V85 TT Guardia d’Onore zaujme kombinací elegantního černého lakování a bílé grafiky na předním blatníku, palivové nádrži, bočních panelech a čelním skle. Jedná se o odvážný a elegantní vzhled, který již 75 let zdobí prezidentské vyslance. Nyní můžeš jeho sílu zažít i ty.

Kouzlo se skrývá v detailech

Standardní výbava V85 TT Guardia d’Onore zahrnuje centrální stojan, kryty motoru, zvětšené čelní sklo pro cestovní vozy a přídavná LED světla. Každý šťastný majitel navíc obdrží speciální složku s razítkem sběratelské známky, kterou italská vláda vydala v roce 2021 u příležitosti 100. narozenin značky Moto Guzzi.

 

Zobrazit na stránkách výrobce >