V85 TT

BARVY SVOBODY

Model V85 TT se dodává ve dvou speciálních barevných provedeních, obě jsou spojena s výraznou červenou barvou na vidlici a rámu. Varianta Giallo Mojave je výrazná hořčicově žlutá, která je s modelem V85 TT dlouho spojována, zatímco kombinace červené a bílé barvy Rosso Ulura zdůrazňuje tvar stroje. Ať už si vybereš jakoukoli barvu, budeš na silnici i v terénu působit nepřehlédnutelně.

KONEC CESTY NEZNAMENÁ KONEC DOBRODRUŽSTVÍ

Obě barevné varianty jsou vybaveny vysoce výkonnými pneumatikami Michelin Anakee Adventure, které zajišťují lepší přilnavost v různých situacích, což se hodí zejména v terénu. Nová řada V85 TT se navíc může pochlubit i pěti různými jízdními režimy: Road, Rain, Off-road, Sport a Custom.

ZÁMINKA K ODLOŽENÍ STARÉHO MOTOCYKLU

Puls ti zrychlí nejen barvy, ale také nesmrtelný motor, který je součástí historie značky Moto Guzzi. Řeč je o vzduchem chlazeném podélně uloženém dvouválci s rozvodem OHV a dvěma ventily na válec. Tato mohutná bestie o objemu 850 cm³ rozzáří i ten nejšedivější den svým maximálním výkonem 76 koní a ohromujícím točivým momentem 85 Nm při 5000 ot./min.

NENÍ TO JEN O BARVÁCH

Jakmile usedneš do sedla motocyklu V85 TT, pochopíš, jak výjimečná je jeho ergonomie. To vše je zásluhou obětavého týmu jezdců a konstruktérů z Mandella del Laria, kteří vyladili polohu sedla tak, aby optimalizovalo zorné pole ve všech situacích, a to i pro vysoké jezdce. Výsledkem je uvolněná jízdní pozice, dokonalá kontrola nad motocyklem i při plném zatížení a v neposlední řadě motocykl, na kterém je radost nejen jezdit, ale také se na něj dívat.

Zobrazit na stránkách výrobce >