450CL-C

Emoce ve městě i mimo něj

Jak vypadám, jak mne vnímá okolí, jak se cítím po celém dni na motorce, stihnu dojet včas, měl jsem hodně výkonu, měl jsem málo výkonu, umím tu zatáčku ještě rychleji…. Jsou různé pocity, otázky a odpovědi, které hledáme při jízdě na motocyklu. Všechny jsou správné a všechny mohou být nesprávné. Tak, jak každý jezdec vnímá, hledá a nachází něco jiného, tak odpovědi nemohou být univerzálně správné. A není vlastně škoda snažit se za každou cenu pocity definovat a hledat odpovědi…. Vše je o jízdě samotné. 450CL-C respektuje vaši osobnost a nenutí vás přemýšlet nad každým drobným detailem a nebo detaily hledat. Jízda je to nejdůležitější, co vám 450CL-C poskytuje. Pocit volnosti a vlastně čehokoliv, co každý jeden z nás na motocyklu hledá. Bezstarostná jízda. To je CFMOTO 450CL-C.

Motor 2-válec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 8 ventilů

Zdvihový objem 449,5 ccm

Vrtání / zdvih 72 x 55,2 mm

Kompresní poměr 11,5 : 1

Výkon 32,5 kw / 9 000 ot./min.

Kroutící moment 42 Nm / 6 250 ot./min.

Převodovka manuální, 6 rychlostí, spojka s prokluzem („antihoppingová“)

Délka 2 208 mm

Šířka 829 mm

Výška 1 130 mm

Výška sedla 690 mm

Světlá výška 160 mm

Pohotovostní hmotnost 183 kg

Odpružení Přední „Upside-down“, zadní „monoshock“

Brzdy Přední J. Juan, kotouč Ø 320 mm, zadní Ø 220 mm.

Pneumatiky Přední 130/90 R16 Zadní 150/80 R16

Palivová nádrž 12 l

Motor

Pohonná jednotka, používaná v modelech 450SR, 450NK a 450MT sdílí naladění s modelem MT, které je zaměřeno na průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách. 2 vyvažovací hřídele výrazně snižují vibrace motoru a jsou jedním z klíčových prvků jezdeckého komfortu. Díky kovaným odlehčeným pístům a keramické povrchové úpravě má motor překvapivě sportovní reakci na podněty jezdce. 270° přesazení klikového hřídele přibližuje projev motoru koncepci V-twin a výborně doplňuje celkový charakter motocyklu.

3″ TFT displej

Klasický kruhový tvar 3″ barevného TFT displeje nenarušuje styl stroje a zároveň poskytuje jezdci moderní technologie. Přehledné a čitelné zobrazení jízdních údajů je samozřejmostí. 
Překvapením může být nastavitelné upozornění na řazení.
Při použití komunikační jednotky T-Box a navigace v aplikaci CFMOTO Ride dokáže zobrazovat navigační pokyny.

Funkční uvolněnost

Uvolněná jízdní pozice s výškou sedla 690 mm nemusí přinášet kompromisy v ovladatelnosti stroje, jak CL-C dokazuje.

Skrytá technologie

Moderní LED technologie osvětlení zajišťuje viditelnost i v obtížných podmínkách, ale zároveň je zakomponována do celkového designu stroje, který nijak nenarušuje.

Plynulost pro zážitek

K přenosu výkonu na zadní kolo je použit ozubený řemen renomovaného výrobce Gates, který poskytuje plynulejší přenos výkonu, nižší vibrace a hluk a je dalším detailem vytvářející celkový dojem z jízdy.

T-BOX / CFMOTO RIDE

Statistika jízdy, nepřetržité monitorování stavu motocyklu a polohy. Upozornění na nestandardní stav motocyklu a další funkce. To je aplikace CFMOTO RIDE ve spojení s komunikační jednotkou T-BOX.