700CL-X Heritage

CFMOTO 700CL-X Heritage

„Vychutnejte si tento okamžik…“ Nový produktový segment motocyklů CFMOTO přichází v úplně jiném stylu než dříve – MODERNÍ RETRO.

Jedna z nejdynamičtějších značek v této oblasti – CFMOTO surfuje na vlně tohoto trendu a přidává do svého vozového parku zbrusu novou řadu motocyklů. Nová řada nese označení 700CL-X a má mnoho přívlastků – moderní technologie, jedinečný design, ohromující ergonomii, manévrovatelnost, poddajnost a to vše stále v úžasném poměru cena / technika.

Jedinečný design vznikl v italském designovém studiu Modena 40 s rukopisem španělského motocyklového designéra Carlose Solsony Martiho (mj. designér i MV Agusta). Přemýšleli jste nad významem v písmenu „X“ obsaženého v názvu motocyklu? „X“ vás vyzývá k otevřeným možnostem, „customizace“ je tedy vítaná a váš motocykl CL-X je předpřipravený i na vaši jedinečnou úpravu. Už v základě ale dominuje osobitým stylem a když si ho pořádně prohlížíte, vidíte množství úžasných, dílensky propracovaných detailů, jak grafických, tak technických pasážích stroje. Moderní LED světelná technologie i sofistikovaná přístrojová deska mají nádech retra, přičemž nelze odmítnout modernu např. v podobě zobrazení příchozího hovoru do vašeho interkomu na přístrojovém panelu. CL-X je série, u které nás nejdříve přivítá verze HERITAGE a poté verze oslovující všechny dobrodruhy – ADVENTURE. Samozřejmě nezapomínáme ani na sportovně laděné jezdce, kde jako poslední očekáváme verzi – SPORT. „X“ -ko se letos stává součástí nabídky světových značek této třídy a bude svým designem nepřehlédnutelné, přičemž přední světlomet s inovativním přepínáním dle okolního jasu světla osazen písmenem „X“ dané jen podtrhuje. USB port je samozřejmostí.

Nejmodernější technologie drží krok s globálními trendy a CFMOTO 700CL-X není výjimkou. Přesné dávkování výkonu umožňuje elektronický plyn s řídicí jednotkou BOSCH, při prudkém startu nebo zpomalení vám bude asistovat antihoppingová spojka a na asfaltu vás udrží kvalitní pneumatiky řady Pirelli MT60 RS obuté na 18“ disku vpředu a 17″ vzadu. O spolehlivý grip se postará špičkové pružení KYB, vpředu o průměru 41 mm s obrácenou vidlicí (USD), která zajistí přesné vedení stopy i v extrémních situacích. Zatímco levý tlumič umožňuje nastavení předpětí pružiny a komprese, pravý umožňuje nastavit předpětí a útlum. Nastavení předpětí i útlumu pružení na obou koncích motocyklu umožní ideální přípravu stroje přesně dle vašich potřeb. Nezapomeňme na systém ABS Continental, senzor polohy motocyklu, který zastaví motor při nechtěném pádu či převrácení na místě, ale i asistenta na delší tratě – tempomat. Brzdový systém J.JUAN je u CFMOTO prakticky značkovou a léty osvědčenou stálicí.

Motor v 700CL-X je novinkou a jeho management hned nabízí 2 styly řízení ECO / SPORT. Výkon 55 kW (74 k) je plynule dávkovatelný, s přesnou odezvou na rukojeť plynové páčky. Motocykl disponuje funkcí Limp Home Mode, která je pro případ poruchy řídící jednotky, kdy vás motocykl sice omezenou rychlostí, ale přece jen, dopraví až do servisu, či domů. „X“-ko se se svojí váhou pouze 183 kg (pohotovostní hmotnost je 196 kg) ideálně nechá ovládat v různých pasážích užívání. Sedadlo ve výšce 800 mm je svým umístěním středem pro většinu motocyklových jezdců a díky všem elektronickým asistentům se na motocyklu budete cítit nejen bezpečně, ale také bezpochyby pohodlně. Majitele jistě potěší velmi jednoduchý přístup např. k vzduchovému filtru, olejovému víčku a v neposlední řadě potěší i servisní interval 9000 km.

CFMOTO 700CL-X HERITAGE, ADVENTURE a SPORT přicházejí v tomto roce postupně na náš trh. Každý typ je individuální, speciálně upravený tak, aby dostál svému označení a v nabídce budou k dostání i v různých barevných kombinacích.

Na všechny stroje zakoupené letošní rok se vztahuje exkluzivní 5-letá záruka, která podtrhuje naši důvěru v kvalitní provedení strojů CFMOTO.

Samozřejmostí je rozsáhlá prodejní síť v ČR a SR se servisním zázemím, zastřešená garantovanou společností Journeyman CZ s.r.o.

EXPERIENCE MORE TOGETHER