Tracer 900 GT+

Nový TRACER 9 GT+ je špičkový sportovně cestovní motocykl značky Yamaha s nejlepší specifikací ve své třídě, který přináší novou úroveň všestrannosti, funkčnosti a ovladatelnosti. Je to motocykl s opravdovým potenciálem obohatit váš život tím, že vám dá svobodu cestovat do vzdálených míst, kdykoli na to budete mít náladu.

PŘIPOJENÍ NA CESTÁCH

Nový TRACER 9 GT+ je vybaven nejpokročilejším balíčkem podpůrné elektroniky, jaký kdy Yamaha nabízela, a je zkonstruován tak, aby posunul vaše zážitky z jízdy na vyšší úroveň. Díky adaptivnímu tempomatu a sdruženému brzdovému systému napojenému na radar je každá jízda plynulejší a uvolněnější, zatímco integrované jízdní režimy usnadňují výběr správného nastavení.

7palcový TFT panel s několika tématy nabízí plnou konektivitu pro chytrý telefon, takže můžete být na cestách neustále v kontaktu, a díky aplikaci Garmin Motorize** máte přístup k navigaci s kompletní mapou pro efektivní plánování trasy. Všechny tyto nejmodernější technologie vytvářejí výjimečný sportovně cestovní motocykl, který je připraven odvézt vás, kamkoli budete chtít.

Typ motoru

Kapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, 3 válec, DOHC

Zdvihový objem

890

Vrtání x zdvih

78 × 62,1 mm

Kompresní poměr

11.5:1

Maximální výkon

87,5 kW (119 k) při 10 000 ot./min

Maximální točivý moment

93,0 Nm (9,5 kgm) při 7000 ot./min

Systém mazání

zásoba oleje v klikové skříni

Typ spojky

mokrá, vícelamelová

Systém zapalování

TCI

Systém startování

Elektrický

Převodovka

stálý záběr, 6rychlostní

Koncový převod

Řetěz

Fuel consumption

5.0 L/100km

CO2 emission

116 g/km

Karburátor

Vstřikování paliva

Zobrazit na stránkách výrobce >