FXE

DOKONALÝ DESIGN

Když jsme začali spolupracovat s renomovaným designérským studiem Huge Design, jedno bylo nám jasné: chceme postavit motocykl budoucnosti. A teď je budoucnost oficiálně zde. Model FXE přichází s dech beroucím designem a rekordním výkonem. Jedinečná kombinace stylu a technologie přináší vzrušující a neuvěřitelný zážitek z jízdy na motocyklu, který může vyvinout pouze přední světový výrobce elektrických motocyklů a pohonných systémů. Budoucnost je již zde.

Společnost Zero Motorcycles začala v roce 2018 spolupracovat s Billem Webbem, aby společně vytvořili model Zero FXS. Záměrem bylo použít tuto verzi jako inspiraci pro budoucí modely Zero. Většina konceptů obvykle posune hranice tak daleko, že se stanou z hlediska použitelnosti a funkčnosti nerealizovatelnými. Bill Webb zvolil jiný přístup. Dal si za cíl vytvořit něco inovativního, něco, co posune hranice možností, ale zároveň bude použitelné a dá se realizovat ve skutečnosti. Tak vznikl FXE. Nepřekvapilo nás, že motocyklový svět si tento motocykl zamiloval.

MOTOCYKL BUDOUCNOSTI. JIŽ DNES.

Jedinečný design inspirovaný konceptem vyvinutým ve studiu huge design ze San Franciska. Zrozen proto, aby změnil způsob, jakým uvažujeme o mobilitě. Dostupný luxus, který zároveň nabízí nekompromisní kombinaci výkonu a designu.

TECHNOLOGIE

FXE je poháněn revolučním motorem Zero ZF 75-5 a řízen operačním systémem Cypher II. Díky zcela přepracovaným předním a zadním LED světlům a barevnému TFT displeji vždy jasně uvidíte na cestu před sebou a doslova zastíníte všechny ostatní srovnatelné motocykly.

JÍZDNÍ PROFILY

Jedním dotykem prstu můžete měnit jízdní profily, abyste dokonale ovládli drsné městské ulice nebo vaší oblíbenou motardovou trať. Zero FXE standardně nabízí režimy Eco a Sport, připojením k mobilnímu telefonu si můžete přizpůsobit výkon nebo získat statistické údaje o své jízdě.

DOKONALÝ ZÁŽITEK

FXE je lehčí než jakýkoli jiný motocykl s podobným výkonem, nemá žádné převody ani spojku, a vzpřímená jízdní pozice z něj činí jeden z uživatelsky nejpřívětivějších motocyklů na silnici. Tento motocykl doopravdy vytváří harmonický celek jezdec–motocykl, stává prodlouženou rukou jezdce. Proplétat se zcela bez námahy provozem ještě nikdy nebylo tak zábavné. FXE je stejně krásný jako snadno ovladatelný.

MULTIFUNKČNÍ DISPLEJ

Integrovaný přístrojový panel s barevným 5″ TFT displejem přehledně poskytuje všechny potřebné informace: rychlost, stav nabití, výkon, zvolený jízdní režim, předpokládaná doba nabíjení. Synchronizací s chytrým telefonem si displej můžete přizpůsobit nebo si prohlédnout podrobné statistiky jízdy.

MOTOR

Pohonná jednotka Zero FX dosahuje točivého momentu až 106 Nm. Vzduchem chlazený elektromotor s vnitřními permanentními magnety poskytuje působivý výkon a okamžitou akceleraci, zatímco rekuperační brzdění vrací energii zpět do baterie.

Žádné těžké, komplikované a drahé kapalinové chlazení. Žádná zdlouhavá údržba. Žádné starosti. Zero FX má nejefektivnější, nejvýkonnější a nejkompaktnější bezkartáčový motor na světě.

ODPRUŽENÍ

Odpružení modelu Zero FXE od společnosti Showa je plně nastavitelné a nabízí maximální kontrolu a bezkonkurenční jízdní pohodlí. Se zdvihem téměř 230 mm vzadu nabízí Zero FXE nadprůměrné odpružení, které dokonale neutralizuje všechny nerovnosti povrchu.

Zobrazit na stránkách výrobce >