Tracer 700 GT

TRACER 7 GT je skutečný sportovně cestovní motocykl, který vám nabídne dynamický zážitek z jízdy na každé cestě – od cestování na dlouhé vzdálenosti přes dojíždění do města až po jednodenní výlety do přírody. 5″ barevná přístrojová deska TFT umožňuje připojení k chytrému telefonu prostřednictvím aplikace MyRide. Standardní výbava zahrnuje 20litrové pevné boční kufry, vysoký štít a luxusní sedlo zaručující celodenní pohodlí a celoroční všestrannost.

SNADNÉ ZATÁČENÍ.

Model TRACER 7 GT, poháněný vynikajícím motorem Yamaha CP2 o objemu 690 ccm s vysokým točivým momentem, splňujícím normu EU5 a vybaveným kompaktním a lehkým šasi s aerodynamickou kapotáží, je dokonalým motocyklem střední třídy pro jezdce, kteří hledají sportovní vzrušení v kombinaci s všestranností na dlouhé vzdálenosti a flexibilitou ve městě.

Dvojité LED světlomety a moderní kapotáž zajišťují motocyklu TRACER 7 GT dynamický a sportovní vzhled, který ho odlišuje od ostatních motocyklů v této kategorii. K dispozici je také široká nabídka originálního příslušenství Yamaha, které vám umožní přizpůsobit si motocykl svým specifickým požadavkům.

Typ motoru

4taktní, 2válcový, Kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový

Zdvihový objem

689 ccm

Vrtání x zdvih

80,0 × 68,6 mm

Kompresní poměr

11,5 : 1

Maximální výkon

54,00 kW při 8 750 ot./min

Limited power version

35,0 kW při 7 500 ot./min

Maximální točivý moment

67,0 Nm (6,83 kgm) při 6 500 ot./min

Systém mazání

zásoba oleje v klikové skříni

Typ spojky

mokrá, vícelamelová

Systém zapalování

TCI

Systém startování

Elektrický

Převodovka

stálý záběr, 6rychlostní

Koncový převod

Řetěz

Fuel consumption

4,3 l / 100 km

CO2 emission

100 g/km

Karburátor

Elektronické vstřikování paliva

Zobrazit na stránkách výrobce >