R nineT

KLASICKÝ, NEFALŠOVANÝ, NEZKROTNÝ

Naprosto redukovaný. A přece tak současný. BMW R nineT. Klasický roadster ztělesňuje vášeň a inovace z výroby motocyklů trvající už déle jak 90 let – s vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním do posledního detailu. Ikonický motor boxer se nyní včlenil do původních proporcí ještě harmoničtěji. A s vylepšeným průběhem točivého momentu tě přenese přes asfalt s ještě větší silou. Nespočet možností pro individualizaci představuje sotva nějakou hranici, když jde o tvou seberealizaci. Staň se součástí #Soulfuel Community a ukaž svým R nineT, kdo skutečně jsi.

Vychutnej si tu sílu

Výkonný dvouválcový boxerový motor chlazený vzduchem/olejem nyní běží ještě plynuleji. Přestože stále čerpá výkon 80 kW (109 hp) ze zdvihového objemu 1170 cm3, díky hladké křivce výkonu a točivého momentu v rozmezí 4 000 až 6 000 ot./min se znatelně lépe protahuje. Přináší tak více radosti při řízení hlavně na vedlejších silnicích a splňuje přitom i novou normu Euro 5.

Buď živější každou zatáčkou

Režimy jízdy Fahrmodi Pro ovlivňují reakci plynu a chování tvého R nineT. Díky režimu „Dynamic“ je motor mnohem přímější a jízda na suchém asfaltu dynamičtější. A díky adaptivním světlometům se přitom můžeš bezpečně položit do každé zatáčky. Protože zlepšují osvětlení vnitřního úseku zatáčky až do úhlu sklonu 25 stupňů.

Nabídka motorek CarTec Group >